Dyrektor generalny bazy monet: Bitcoin bardziej godny zaufania niż dolar

Dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong poparł Bitcoin jako bardziej godny zaufania niż dolary amerykańskie.

W swoich słowach, dyrektor generalny Coinbase wskazał, że obecna pandemia, która doprowadziła rząd amerykański do zapewnienia kontroli bodźców i innych form środków łagodzących jest czymś, co powinno być przedmiotem troski.

Podobnie jak inni eksperci finansowi, dyrektor generalny mówi, że jeśli rząd nie przestanie drukować więcej pieniędzy, to kraj może być nastawiony na inflację. Jego poglądy zostały potwierdzone przez wiele innych ważnych osób w całym kraju.

RelatedPosts
ETC skreślenie z listy OKEx na kartach po dwóch ogromnych 51% atakach
Kredyty kryptograficzne na bazie monet, aby rozpocząć nową erę kredytów wspieranych przez BTC
BitMEX rozpoczyna sprawdzanie tożsamości inwestorów kryptograficznych do końca miesiąca
Huobi obsłużył prawie bilion transakcji jednostronnych.

Podczas wywiadu w „Invest Like the Best Podcast Series“ powiedział, że może istnieć tylko około 21 milionów Bitcoinów i był ostrożny, co stanie się z dolarem w najbliższych latach.

Coinbase CEO mówi, że Bitcoin przetrwał próbę czasu

Kontynuując swoje oświadczenie, dyrektor generalny Bitcoinbase powiedział, że Bitcoin Profit przetrwał próbę czasu przez lata od jego powstania, podczas gdy on obawia się, że dolar nie daje tej możliwości zaufania.

Mówiąc o altcoinach, Armstrong zacytował, że gdy po raz pierwszy wszedł, myślał, że wkrótce się rozbije, ale było duże zapotrzebowanie na niego ze strony społeczności kryptońskiej, co jest dobrą rzeczą. Cameron Winklevoss również wyraził swoje niezadowolenie po tym, jak wskazał na dolara jako na zabawne pieniądze.

Cameron Winklevoss radzi ludziom, żeby patrzyli na Bitcoina
Według doniesień, które krążyły wcześniej, współzałożyciel Gemini zasugerował, że politycy uczynili teraz z dolara śmieszny pieniądz po tym, jak wynegocjowali kontrole stymulacyjne w bilionach dolarów.

Wspierając słowa prezesa Coinbase, Cameron Winklevoss powiedział dalej, że ludzie, którzy mają tę nienawiść do Bitcoin i rynku krypto powinien obudzić się do świadomości, że jest to najlepszy zakład dla nich w dłuższej perspektywie.

Wreszcie, współzałożyciel powiedział, że fakt, że rząd może planować dostarczyć bodźce kontrole z ogromnymi kwotami pieniędzy mówi więcej o wartości dolarów.